Ana Sayfa  /  RENKLİ SİMALAR RÖPORTAJ  /  RENKLİ SİMALAR PROGRAMI SEYYİOĞLU HASAR YÖNETİMİ ANTALYA ŞUBE MÜDÜRÜ EFRAİM SOĞANCIOĞLU
  • Facebook da Paylaş
RENKLİ SİMALAR PROGRAMI SEYYİOĞLU HASAR YÖNETİMİ ANTALYA ŞUBE MÜDÜRÜ EFRAİM SOĞANCIOĞLU
  • 30-03-2018
  • 0 yorum
  • 19168 okunma
"Renkli Simalar” Programına Seyyioğlu Hasar Yönetimi Antalya Şube Müdürü Efraim SOĞANCIOĞLU canlı yayına katıldı.

07 Haber Magazin Tv'nin yapmış olduğu Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal SELCİK'in sunumuyla "Renkli Simalar” Programına Seyyioğlu Hasar Yönetimi Antalya Şube Müdürü Efraim SOĞANCIOĞLU canlı yayına katıldı.

Programda,"hasar işlemlerinde, mağdurların öncelikli tercihi olan tazminat haklarını, zamanında almaları için deneyimli bir kadro ve sürekli destek hizmeti barındıran Seyyidoğlu Hasar; yurt genelinde trafik, iş, işyeri, yangın, tarım ve hayvancılık, deniz ve havataşımacılığında meydana gelen kazalarda, ortaya çıkan kayıp ve kazaların giderilmesinde bugüne kadar etkin rol oynamış ve müşterilerine Seyyidoğlu Hasar güvencesini sunduğunu" söyledi.

Trafik kazalarında yaralanan, sakat kalan veya vefat eden kişilerin mirasçılarının ne gibi maddi hakları olduğu konusundan da kısaca bilgi verdi. Bu hususta en önemli yasal dayanak 13.10.1983 tarih 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu (KYTK)’dur. Bu kanun gereği motorlu araç sahibi herkes aracı için her yıl Zorunlu Mali Mesuliyet Sigorta Poliçesi düzenlemek zorundadır. Bu poliçenin yaptırılmaması durumunda araç bağlanır ve trafik cezası kesilir. Ancak poliçenin asıl önemi kaza vukuunda araç sahibi ve kusurlu sürücüsünü yüz binlerce TL tazminat külfetinden korumasıyla ortaya çıkıyor. Bu arada Trafik kazası durumunda aracın kendi maddi hasarını tazmin etme amacına dönük olan kasko poliçeleri ile bahsettiğimiz zorunlu trafik poliçesini de ayırmak gerektiğini hatırlattı.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ; Cafer DİBEKCİ 
HABER MÜDÜRÜ ; ZEYNEP ÖZDEMİR
Antalya Haberleri,Haberin Merkezi 
HABER VERİN, HABERİNİZ OLSUN!
7/24 WHATSAPP İHBAR HATTI: 0.505.774 7447
Gmail:07habermagazin@gmail.com
 
www.07habermagazin.com.tr
www.07haber.com.tr
www.07magazin.com.tr
www.07habermagazin.com
www.07antalyahaberleri.com
www.Antalyasporhaberleri.com
www.antalyatempo.com

www.07indirimkarti.com

 

Kaynak;07 HABER MAGAZİN GAZETESİ

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV