Ana Sayfa  /  ALTIN MARKALAR BURADA  /  Bir Dünya Markası KIRBIYIK A.Ş.
  • Facebook da Paylaş
Bir Dünya Markası KIRBIYIK A.Ş.
  • 29-06-2020
  • 0 yorum
  • 20636 okunma
Dünden Bugüne,Bugünden Yarına Hep Birlikte Gururla Yerli

Antalya'da yaptığı yatırımlar, sağladığı istihdam, eğitim, kültür ve sosyal aktivitelere verdiği destek ile birçok kesimin takdirini toplayan ve Antalya'nın sayılı iş adamları arasına giren. Alkollü içecek sektöründe 14.4 SHOT markası ile adından söz ettiren Kırbıyık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şahin KIRBIYIK, barmenlik yaparak başladığı meslek hayatını ve sektörde attığı dev adımla yerli üretimde gelişim gösterdiği süreci 07 HABER okuyucuları ile paylaştı.

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) pandemi sürecindeki yardımsever tutumu ile milli gururumuz haline gelen torosların evladı KIRBIYIK, iyiliğin bulaşıcı bir hastalık olmasını dilerdim dedi.

Şahin KIRBIYIK'ın Kırbıyık Kimya A.Ş. adı altında kağıt,peçete,dezenfektan vb. ürünlerinin gerek üretimi gerekse ihracatı konusunda büyük adımlar attığı kamoyu tarafından biliniyor.

Bizde mutluluğun temeli paylaşmaktır sözü adı altında başarılı iş insanı Şahin KIRBIYIK'ı yaptığı çalışmalar ve yardımseverliği için canı gönülden tebrik ediyoruz.

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV